Бананові чипси: корисні властивості, калорійність, огляд цін

На стан здоров’я впливає багато факторів, один з найголовніших – це правильне харчування. Якщо хочеться солоденького, то не варто відмовляти собі в задоволенні. Можна обрати корисні смаколики, наприклад, бананові чипси, ціна яких дозволяє їх купувати часто. Можна приготувати в домашніх умовах, рецепт простий. Однак вигідніше купити готовий продукт.

Корисні властивості бананових чипсів

Про користь бананів відомо усім, однак чи зберігаються властивості під час приготування. В промислових масштабах продукція виробляється методом зневоднення, тобто плід продається сушеним з мінімальним вмістом води. Він довго зберігається та демонструє такі ж властивості, як і свіжий банан.

Отже, чипси мають такі позитивні якості:

  • містять калій, магній, залізо та вітамін В6 – елементи, необхідні для здорового розвитку;

  • позитивно впливають на роботу серця, нормалізують артеріальний тиск;

  • пришвидшують процес вироблення гемоглобіну та відновлення крові;

  • покращують розумову діяльність;

  • стимулюють роботу травної системи, м’яко борються із закрепами;

  • завдяки фосфору покращують різкість зору.

Корисні властивості бананових чипсів зробили їх популярними на ринку. Для приготування використовуються тільки свіжі спілі плоди, тому вдається передати всю повноту смаку та аромату. Такі солодощі є корисними для дітей та дорослих, адже вони без цукру.

Калорійність бананових чипсів

Такий продукт ідеально підходить для людей, які знаходяться на правильному харчуванні. Калорійність бананових чипсів залежить від виду та способу приготування. Однак в середньому на 100 грамів продукту – 520 ккал. Найбільше вуглеводів – близько 60%, на другому місці жири – 25–30%, білків – 2-3%. Решта – залишки води та сухої речовини.

Продукт корисний, адже не містить холестерину, трансжирних та насичених кислот. Але варто бути уважним при покупці, адже чипси є не тільки сушені, але й карамелізовані, покриті шоколадом, з домішками шоколаду тощо. Калорійність та склад таких чипсів буде відрізнятися.

Огляд цін на бананові чипси

Заходьте на сайт інтернет-магазину «До Смаку» https://do-smaku.com.ua/sukhofrukty/bananovi-chipsy-1kg/, бананові чипси чекають на вас. 

Вартість залежить від ваги, різновиду та виробника. Фасуються чипси по 250 грамів, 500 грамів та 1 кг. Вигідніше купувати великими партіями. Ціна за кілограм солодощів – 200–250 грн. 

Карамелізовані чипси чи з цукром коштують дорожче, тому варто перед замовленням добре вивчати склад продукту.