Купити акумулятор 24 вольт від "Квантова Енергія"»: базові відомості

Купити акумулятор 24 вольт від

Акумулятор – доволі поширене та знайоме всім джерело струму в якому електроди не витрачаються. Найпростіший пристрій акумулятора складається з двох свинцевих пластин, які розміщені в сірчаному кислотному розчині. Купити акумулятор 24 вольт від "Квантова Енергія" чи інші варіанти сьогодні може фактично кожен для власних потреб.

Функціональність пристрою заснований на спроможності циклічності хімічних реакцій. АКБ, батарея, акумулятор — все це про нього, окреме джерело енергії, яка живить електричні пристрої у вашому домі, у лікарнях, на виробництві. Якщо хтось чув про джерела безперебійного живлення (ДБЖ), вони так само розробляються на базі акумуляторів. Під час заряджання відбувається хімічний процес для накопичення електроенергії, а під час розряду відбувається віддача накопиченого заряду для забезпечення електроживлення різних електротехнічних пристроїв чи складного обладнання, а також для гарантування резервних джерел електроенергії в медицині, виробництві, транспорті та в інших сферах.

Сучасні акумулятори та їх застосування

У моменти відсутності основного джерела електропостачання, акумуляторна батарея виступає в повною мірою його замінником. В сучасних пристроях, акумуляторні батареї є в принципі базовим джерелом для роботи і популярні в наш час ноутбуки та смартфони – чудове підтвердження тому.

Наявні сьогодні характеристики акумуляторних батарей

У кожного акумулятора доволі різна технологія виробництва. Таким чином, кожен вид існуючих пристроїв підходить для різних цілей.

Існуючі типи акумуляторних батарей:

  • Li‑ion акумуляторні батареї, які технологічно відрізняються порівняною крихкістю, тому для забезпечення безпеки необхідний особливий захист. Пристосування таких типів батарей знайшли в портативних комп’ютерах і мобільних телефонах.
  • Літій-іон полімерні АКБ (Li‑ion polymer) — це той таки популярний Li‑ion, проте в ультра-тонкому виконанні і полегшеній упаковці. Основні галузі використання – мобільні телефони.
  • Нікель-Кадмієві акумуляторні батареї володіють порівняно невисокою ємністю, але доволі великий термін служби.
  •  Нікель-Метал-Гидридні АКБ (NiMH) не включає в складі токсичних металів. Використовуються у конструкціях смартфонів і портативних мобільних гаджетів.
  • Свинцево-кислотний акумулятор є кращим вибором для застосування в медичній сфері, інвалідних колясок, аварійного освітлення і системи автономного живлення (UPS).

Якого обслуговування потребує акумулятор 24 вольт?

Коли мова йде про обслуговування, акумулятори розділяються на два базових різновиди — ті, що обслуговуються, й такі, що не потребують обслуговування. У випадку першого типу потрібне постійне поповнення рівня електроліту. Перевіряти його потрібно щонайменше один раз на кілька місяців — рівень електроліту має бути на 10-15 см вищим за сепаратор. Поновлювати рівень можна дистильованою водою, яку не завадить тримати в багажнику авто. Для обслуговування необслуговуваних акумуляторних батарей потрібно просто тримати їх з оптимальним зарядом.